Buradasınız

Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ve saygı duruşu

30. Vergi Haftası, 25 Şubat 2019 Pazartesi günü saat 09.30 da Konya Anıt Alanında bulunan Atatürk Anıtına, VDK Konya Grup Başkanı Göksel ERDEM, Defterdar Vekili Sayın Şahin ÖZMERTYURT, Grup Müdürleri, Merkez Birim Müdürleri, Merkez Vergi Dairesi Müdürleri ve Müdür Yardımcıları ile Vergi Avukatların katılımıyla, Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER tarafından çelenk sunulduktan sonra saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marsı okunmasıyla başlamıştır.

Valilik Makamını Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ile Defterdar vekili Sayın Şahin ÖZMERTYURT ve Grup Müdürlerimiz Konya Valisi Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında 30. Vergi Haftası etkinlik programına ilişkin bilgilendirmede bulunulmuştur.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Uğur İbrahim ALTAY’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında 30. Vergi Haftası etkinlik programına ilişkin bilgilendirmede bulunulmuştur.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında 30. Vergi Haftası etkinlik programına ilişkin bilgilendirmede bulunulmuştur.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah GÜNDÜZ’ü makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında 30. Vergi Haftası etkinlik programına ilişkin bilgilendirmede bulunulmuştur.


Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Komisyon Başkanı Sayın Mevlüt GÜLBUDAK'ı makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında 30. Vergi Haftası etkinlik programına ilişkin bilgilendirmede bulunulmuştur.


Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Behzat ER, Sayın Kerim ASLAN ve Sayın Veysel BOSTAN, 25.02.2019 tarihinde 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muharrem KARABACAK  'ı makamında ziyaret etmişlerdir.


Sendika Ziyareti

Büro Memur-Sen Konya Şubesi Başkanı Sayın Mahmut ÇİMEN ve yönetim kurulu üyeleri Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER'i makamında ziyaret ederek, Vergi Haftasını kutlamışlardır.


Başkanlık Personellerinin Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ, Sayın Veysel BOSTAN, Sayın Emrah YALÇIN, Sayın Behzat ER ve Sayın Kerim ASLAN, personellerimizi ziyaret ederek, Vergi Haftalarını kutlamışlardır.

Konya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığına Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Veysel BOSTAN ve Sayın Emrah YALÇIN, 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Sayın Göksel ERDEM’i ziyaret etmişlerdir.


Konya Defterdarlığına Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz  Sayın Emrah YALÇIN ve Sayın Eyüp YILMAZ, 26.02.2019 tarihinde Defterdar vekili Sayın Şahin ÖZMERTYURT 'u 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında makamında ziyaret etmişlerdir.


Konya SMMM Odasına Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 26.02.2019 tarihinde 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Seyit Faruk ÖZSELEK'i makamında ziyaret etmişlerdir.

Kızılay'a Kan Bağışı Etkinliği

Personelimiz Başkanlığımız binasında Kızılay’a kan bağışında bulundu.


Ticaret Borsası Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Veysel BOSTAN ve Sayın Behzat ER, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Hüseyin ÇEVİK’i makamında ziyaret etmişlerdir.


MÜSİAD Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Kerim ASLAN ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Sayın Ömer Faruk OKKA’yı makamında ziyaret etmişlerdir.


DERSİAD Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Kerim ASLAN ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Konya Şube Başkanı Sayın Musa ÖZKAN’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Konya Defterdarlığından Başkanlığımıza Ziyaret

Defterdar vekili Sayın Şahin ÖZMERTYURT, Defterdar Yardımcısı Turgut ÇARABATIR, Muhasebe Müdürü Bayram Ali GÜNDÜZ ve Personel Müdiresi Sema VADİ, Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER'i makamında ziyaret ederek, Vergi Haftasını kutlamışlardır.


Ticaret Odası Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Behzat ER ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Ticaret Odası Başkanı Sayın Selçuk ÖZTÜRK’ü makamında ziyaret etmişlerdir.


Gazi Yakını Ziyareti

Başkanlığımız personeli Gazi Duran Çağrı ÇELİK’in büyükbabası Burhan EMEKLİ, Vergi Dairesi Başkanımız ve Grup Müdürlerimizin katılımıyla ziyaret edilmiş, Gazimiz ve ailesine şükran duyguları sunulmuştur.


Sanayi Odası Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Veysel BOSTAN ve Sayın Kerim ASLAN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya Sanayi Odası Başkanı Sayın Memiş KÜTÜKCÜ’yü makamında ziyaret etmişlerdir.


Kız Yurdu Ziyareti

30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Emel ÖZDİKER ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN tarafından Melike Cihan Kız Yurdu Ziyaret edilmiş, vergi bilinci konusunda eğitim semineri ve farkındalık konferansı düzenlenmiştir.


Gelir İdaresi Başkanlığımızca hazırlanan "GELECEĞİN GARANTİSİ VERGİLERİNİZDİR, VERGİ HAFTASI KUTLU OLSUN" ibareli pankart 24.Hafta Spor Toto Süper Ligde 03.03.2019 tarihinde  oynanan Konyaspor-Göztepe maçında seremonide ev sahibi takım futbolcuları tarafından taşınmıştır.

ASKON Konya Şubesi  Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Behzat ER ve Sayın Veysel BOSTAN, 04.03.2019 tarihinde 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında ASKON Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yakup YILDIRIM  'ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Şehit Yakını Ziyareti

Van'da Şehit olan Er Mehmet KEFELİ’nin  kardeşi  Başkanlığımız Çumra Vergi Dairesi personeli Hatice Kodakçı ve ailesi, Vergi Dairesi Başkanımız ve Grup Müdürlerimizin katılımıyla ziyaret edilmiş, Şehidimizin ailesine başsağlığı dileklerinde bulunulmuştur.


Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz Sayın Behzat ER ve Sayın Kerim ASLAN, Başkanlığımız Çumra Vergi Dairesi personelimizi ziyaret ederek, Vergi Haftalarını kutlamışlardır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz Sayın Eyüp YILMAZ ve Sayın Emrah YALÇIN, 30.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Konya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyit Ali BÜYÜK'ü makamlarında ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunmuşlardır.


Tümsiad Ziyareti

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürlerimiz , Sayın Kerim ASLAN ve Sayın Veysel BOSTAN, 06.03.2019 tarihinde 30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Konya Şube Başkanı Sayın Ahmet SERÇE’yi makamında ziyaret etmişlerdir.

35. Yılını Dolduran Personele Teşekkür Belgeleri Takdim Edilmiştir

Gelir İdaresi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKTAR imzalı gönderilen Teşekkür Belgeleri Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ve Grup Müdürlerimiz tarafından 35'inci yılını dolduran personele takdim edilmiştir.

Kişisel Gelişim Semineri

03.04.2019 tarihinde Başkanlığımız toplantı salonunda, Karatay Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sayın Birol BÜYÜKDOĞAN ile Arş. Gör. Sayın Nilgün ÖZDEMİR’in sunum ve katkısı ile personelimize “Beden Dili ve Etkili İletişim” konulu seminer düzenlendi. Seminer sonunda Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER tarafından Sayın Birol BÜYÜKDOĞAN'a teşekkür plaketi ve Sayın Nilgün ÖZDEMİR’e çiçek takdim edildi.

04.04.2019 tarihinde 30. Vergi Haftası kapsamında, KTO Karatay Üniversitesinde “Vergi Bilinci ve Vergiye Gönüllü Uyum” konulu panel düzenlenmiştir. Panelin açılış konuşmasını KTO Karatay Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Çağatay ÜNÜSAN yapmıştır. Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER’in konuşmasının ardından Gelir İdaresi Grup Başkanı Sayın İmdat TÜRKAY tarafından öğrencilere sunum yapılmıştır. 

16.04.2019

Başkanlığımızca yürütülen vergi bilinci ve gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Veysel BOSTAN ve Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Şaban ÇAVUŞ, kurumlar vergisi mükelleflerimizi ziyaret etmişlerdir.  Ziyaretler kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

GESAŞ Ziyareti

AYDINALP Un San ve Tic. Ltd. Şti.

CEBEL Zeytin ve Tar. Ürün. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.


17.04.2019

ALTUVA YAPI İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Sayın Başkanımız Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Emrah YALÇIN ve Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Mehmet SAY, mükellef ziyaretinde bulunmuşlardır.

30. Vergi Haftası kapsamında üniversitelerde kurulan standlarda, kayıtdışı ekonomi, vergi bilinci, mükellef hakları, kariyer imkanları ve buna benzer konularda bilgilendirme yapılmıştır.


15-19 Nisan 2019 Selçuk Üniversitesi

Konya Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER ile Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN ve Mükellef Hakları ve İletişim Müdürümüz Sayın Burhanettin ÜNVER, Selçuk Üniversitesinde 30. Vergi Haftası kapsamında kurulan standımızı ziyaret etmişlerdir. Ziyaretin akabinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Sayın Ahmet AY’ı makamında ziyaret edilerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.  


08-12 Nisan 2019 Karatay Üniversitesi

 

02-05 Nisan 2019 Necmettin Erbakan Üniversitesi

Saraçoğlu Toki Mustafa ÇETİN İlkokulu

Başkanlığımızı temsilen Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Emel ÖZDİKER ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN, Saraçoğlu TOKİ Mustafa ÇETİN İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere vergi bilinci hakkında bilgilendirme yapmıştır.


Mahide Koşukçu İlkokulu

Başkanlığımızı temsilen Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Emel ÖZDİKER ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN, Mahide Koşukçu İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere  vergi bilinci hakkında bilgilendirme yapmıştır.


Yavuz Selim İlkokulu

Başkanlığımızı temsilen Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Fatma SAVRUM ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN, Yavuz Selim İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere vergi bilinci hakkında bilgilendirme yapmıştır.


Yunus Emre İlkokulu

Başkanlığımızı temsilen Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Aziz AKŞİN ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN, Yunus Emre İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere vergi bilinci hakkında bilgilendirme yapmıştır.


Sıraç Aydıntaşbaş İlkokulu

Başkanlığımızı temsilen Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Kerem BİLİCİ ve Gelir Uzmanı Gülcihan ARIKAN, Sıraç Aydıntaşbaş İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere vergi bilinci hakkında bilgilendirme yapmıştır.

Undefined