Buradasınız

Beyşehir ve Seydişehir Ziyareti

Beyşehir ve Seydişehir Ziyareti

Beyşehir Kaymakamlığı Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN, İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ ve Beyşehir Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Hacı GÖNÜLAL, 25.07.2019 tarihinde Beyşehir Kaymakamı Sayın Yusuf ÖZDEMİR’i makamlarında  ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.


Beyşehir Belediye Başkanlığı Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN, İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ ve Beyşehir Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Hacı GÖNÜLAL, 25.07.2019 tarihinde Beyşehir Belediye Başkanı Sayın Adil BAYINDIR’ı makamlarında  ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.


Beyşehir Vergi Dairesi Müdürlüğü Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN ve İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ, 25.07.2019 tarihinde Beyşehir Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Sayın Hacı GÖNÜLAL ve mesai arkadaşlarımızla sohbet edilmiştir.

 


Beyşehir Malmüdürlüğü Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN, İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ ve Beyşehir Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Hacı GÖNÜLAL, 25.07.2019 tarihinde Beyşehir Malmüdürlüğü personelini ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında Malmüdür Vekili Muhammet Ali KARABACAK ve mesai arkadaşlarımızla sohbet edilmiştir.


Seydişehir Vergi Dairesi Müdürlüğü Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN ve İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ, 25.07.2019 tarihinde Seydişehir Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında Vergi Dairesi Müdür Vekili Sayın Cengiz ATA ve mesai arkadaşlarımızla sohbet edilmiştir.

 


Seydişehir Kaymakamlığı Ziyareti.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Musa Kazım ÜNVER, Grup Müdürümüz Sayın Kerim ASLAN, İdari ve Mali İşler Müdürümüz Sayın Mehmet ÜSTÜNDAĞ ve Seydişehir Vergi Dairesi Müdür Vekilimiz Sayın Cengiz ATA, 25.07.2019 tarihinde Seydişehir Kaymakamı Sayın Aydın ERDOĞAN’ı makamlarında  ziyaret etmişlerdir. Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.