Buradasınız

Kurumsal

Vergi Dairesi Başkanının Mesajı

Başkanlığımız, çağın gerekleri doğrultusunda modern, dinamik ve iyi organize olmuş yapısı ile gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak yenilikçi bakış açısıyla mükelleflerimizin bilgiye daha kolay ulaşımını ve mükellef memnuniyetini sağlanmasını ayrıca, şeffaf, etkin ve kaliteli görev ifa edebilme anlayışını amaçlamaktadır.
Bu çerçevede, mükellef odaklı görev anlayışını kendine misyon edinmiş olan Başkanlığımız; mükelleflerimizin, kamu kurum-kuruluşları ile meslek ve sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak ifa ettiği görev kalitesini sürekli iyileştirmek, vergi mevzuatının uygulanmasına ilişkin sorularına etkin ve zamanında cevap vermek, öneri ve görüşlerini çeşitli iletişim kanalları ile tespit etmek yönündeki çalışmalarıyla mükelleflerimizin vergiye gönüllü uyumunu artırmayı hedeflemektedir. 

Belirtilen hedefler doğrultusunda hazırlanan İnternet sitemiz ise sizlerden gelen her türlü görüş, öneri ve eleştirilerle daha da geliştirilecektir. 

Ayrıca, işini büyük gayret ve fedakarlıklarla yerine getiren personeli ile mükelleflerimize layıkıyla görev yapabilmeyi hedef edinen Konya Vergi Dairesi Başkanlığı; Ülkemizin kalkınması, vatandaşımızın daha kaliteli, etkin ve verimli hizmet alabilmesi için sunduğu görev anlayışını, yeni bir heyecan ve "Mükemmel Görev İfası, Memnun Mükellef" sloganı ile taçlandırarak çalışmalarına devam edecektir. 

Bizlere her zaman destek olduğunu bildiğimiz kamu kurum-kuruluşları ile meslek ve sivil toplum kuruluşlarına, çalışanlarımıza ve mükelleflerimize şimdiden teşekkür ederim. 

Saygılarımla..

Musa Kazım ÜNVER 
Vergi Dairesi Başkanı
Türkçe